Daten met je hart - Stichting Jarige Job Skip to the content

Daten met je Hart

Speeddaten en tegelijkertijd iets doen voor het goede doel, dat is Daten met je Hart bij Stichting Jarige Job. Terwijl jij, samen met je date, verjaardagsboxen inpakt voor kinderen waarbij er thuis niet genoeg geld is voor het vieren van een verjaardag, kan cupido zomaar toeslaan.

Daten met je Hart organiseren wij samen met Mingle the Single, de leukste activiteitenclub voor singles.

Daten met je Hart, speeddaten voor het goede doel
Jarige Job - Daten met je Hart

Wat is Daten met je Hart?

Daten en tegelijkertijd het verschil maken! Steek samen met andere singles de handen uit de mouwen voor kwetsbare kinderen onder het genot van een drankje, hapje en een leuk gesprek.

Tijdens het daten vul je verjaardagsboxen voor kinderen die hun verjaardag niet kunnen vieren, omdat er thuis geen geld voor is. In de verjaardagsboxen gaan cadeautjes, traktaties, versiering en alle ingrediënten voor een feestelijke verjaardagstaart!

Bekijk de aftermovie van Daten met je Hart 2024

Wanneer en waar is daten met je Hart?

Datum: zaterdag 8 februari 2025

De middag is opgedeeld in 3 shifts. Je kunt je opgeven voor de leeftijdsgroep waar je invalt.

Tijd 25 – 38 jaar: 12:30 – 15:00 uur

Tijd 35 – 48 jaar: 14:00 – 16:30 uur

Tijd 48 plussers: 15:30 – 18:00 uur

Locatie: Van Nellefabriek | Van Nelleweg 1 (Hal K & Hal L) 3044 BC Rotterdam

Lijkt het jou leuk om iets te doen voor kinderen die in armoede opgroeien en tegelijkertijd andere singles te leren kennen? Aanmelden kan op de website van Mingle the Single via onderstaande button.

Reacties Daten met je Hart 2024

Anoniem | 10-02-2024

We hebben samen 2 dozen ingepakt en voor ons beiden sloeg de vonk toe al over. Dezelfde avond zijn we al samen een drankje gaan doen. Echt zo onwijs leuk.🥰

Anoniem | 10-02-2024

Ik vond het fantastisch om op deze manier iets voor die ruim 600 kinderen te kunnen doen. En dan is het ontmoeten van leuke mensen (match of niet) een leuke bijkomstigheid.

Anoniem | 10-02-2024

Blijft zo leuk en bijzonder dat ik tijdens dit evenement m'n huidige vriend heb ontmoet. 🩷🩷🩷

Anoniem | 10-02-2024

Was weer leuk! De opstelling van gisteren vond ik fijner dan vorig jaar. Nu was er meer ruimte om elkaar tussendoor te spreken.

Anoniem | 10-02-2024

Ik vond het gezellig, duidelijk en netjes geregeld. Top dat jullie dit combineren met een goed doel. Nu waren er geen interessante dates voor mij, maar dankzij het goede doel heb ik toch een leuke middag gehad.

Anoniem | 10-02-2024

Leuk, minder awkward dan ik had gedacht ;)

Footer Jarige Job Wave