Hoe maak je van een schrijnend probleem iets moois? Huib Lloyd, oprichter van Jarige Job, deed het! - Stichting Jarige Job Skip to the content

Hoe maak je van een schrijnend probleem iets moois? Huib Lloyd, oprichter van Jarige Job, deed het!

Op 2 april publiceerde het AD Rotterdams Dagblad een mooi interview met Huib Lloyd, oprichter en directeur van Stichting Jarige Job. Hierin vertelt hij vol passie over het ontstaan van de stichting inmiddels 15 jaar geleden, hoe hij iets verdrietigs omzet in iets moois en over het vieren van de verjaardagen in zijn eigen gezin.


Fotograaf: Jan Groen

Vijftien jaar feest dankzij jarige job

Dit jaar is een bijzonder jaar voor Stichting Jarige Job: we bestaan 15 jaar! Al anderhalf decennium zetten we ons met hart en ziel in om kinderen die hun verjaardag anders niet kunnen vieren tóch een onvergetelijke dag te bezorgen. En dat mag gevierd worden!

Normaal gesproken staan we liever niet zelf in de spotlight, maar voor deze speciale mijlpaal maken we graag een uitzondering. Dit jubileumjaar laten we van ons horen – en hoe! We pakken groots uit met mooie acties, feestelijke plannen én... een verlanglijstje.

Op dat lijstje staan allerlei dingen die ons helpen om nog meer kinderen een jarige job-moment te geven. Maar er is één wens die met stip bovenaan staat. Wat dat is? Dat lees je in het artikel!

Footer Jarige Job Wave